سوالات متداول

مراحل داشتن یک سایت چگونه هست؟

شما برای اینکه یک سایت با کیفیت مناسب داشته باشید باید در مرحله اول هدف از ایجاد سایت خود را بدانید.طراحی سایت شما با توجه به نیازمندی هایی که دارید متفاوت می باشد.برای مثال سایت برای فروش آنلاین است؟برای اطلاع رسانی در مورد محصول خاصی است؟به عنوان یک کارت ویزیت آنلاین برای یک شرکت یا شخص است؟سایت برای چه شخصی یا چه شرکتی یا چه ارگانی قرار است طراحی شود؟

تمامی این سوالات باید بررسی شود قبل از اینکه سایر موارد انجام گردد.سپس در مورد امکانات مد نظر باید صحبت گردد که دقیقا چه ویژگی هایی نیاز است و چه کارهای درون سایت انجام شود.مباحث فنی و اجرایی را شخص برنامه نویس و طراح سایت انجام میدهد اما محتوای سایت بر عهده کارفرما می باشد.اما اگر شما میخواهید بر روی سئو سایت نیز کار شود باید یک همکاری متقابل بین مجری طرح شما و کسب و کارتان باشد تا اطلاعات بدرستی در سایت قرار گیرد.

هزینه طراحی یک وب سایت چقدر است؟

هزینه طراحی یک سایت وابسته به امکانات و طراحی مد نظر هر مشتری می باشد و همچنین ما در وبسازیم متعهد هستیم که آموزش کامل اولیه در رابطه با بخش اپراتوری سایت به هر مشتری بدهیم.همچنین در بخش آموزش های سایت آموزش های متنوعی مانند آموزش وردپرس را در سایت قرار دادیم تا مسائل روتین را هر شخصی بتواند انجام دهد.

آیا اپ هم به سایت وصل میشود؟

در هر پلتفرمی و در هر ساختار امکان اتصال اپلیکیشن به اطلاعات سایت شما وجود دارد و شما میتوانید سایت و اپلیکیشن متناسب با هم را داشته باشید. همچنین اپلیکیشن سازهای متنوعی وجود دارد که در صورت طراحی سایت میتوان اپلیکیشن را به آن متصل کرد.

چگونه در نتایج جستجو گوگل(سرچ گوگل) دیده شوم؟

شما برای اینکه سایت پر مخاطب و خوبی داشته باشید نیازمند آن هستید که سایت خود را بر اساس استاندارهای موتورهای جستجوگر طراحی کنید.سئو وب سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مبحثی است که باید بصورت مداوم و روزانه انجام گردد تا سایت در نتایج جستجو گوگل دیده شود.سئو از ابتدای طراحی سایت وجود دارد و در هر مرحله که سایت وجود داشته باشد باید فرآیندهای مربوط به بهینه سازی انجام گردد.برای اطلاع بیشتر در مورد خدمات سئو سایت و یا آموزش سئو میتوانید به بخش های مختلف سایت مراجعه کنید.

پشتیبانی سایت به چه معنی است؟

شما برای اینکه سایتی خوب و کارآمد داشته باشید نیازمند این هستید که بطور دائم محتوای سایت را بروزرسانی کنید و مطالب متنوع تولید کنید و همچنین ایرادات فنی سایت را برطرف نمایید.اضافه بر آن، باید مسائل امنیتی و گرفتن پشتیبان از محتوا سایت نیز انجام گردد.یک سایت موفق و خوب دارای یک تیم خوب است برای انجام این امور اما اگر میخواهید پشتیبانی سایت بصورت خوب و منظم انجام گردد میتوانید از خدمات ما از طریق سامانه پشتیبانی استفاده نمایید.

گرافیک سایت و ظاهر بصری سایت چگونه است؟

هر سایتی همانند یک مغازه یا یک شرکت علاوه بر خدمات یا کالایی که عرضه میکند باید دارای عکس ها و بنرهای مناسبی برای جذب مخاطب باشد.باید دارای لوگویی رسا و خوب برای آن کسب و کار باشد.استفاده از آیکن های مناسب، بنرهای زیبا و مفهوم و طرح های گوبا میتواند بر مخاطب شما تاثیر بسازی داشته باشد و در بالا بردن فروش کالا یا خدمات شما کمکتان کند.

فروشگاه اینترنتی چگونه راه اندازی میشود؟

شما میتوانید با کمترین هزینه نسبت به یک فروشگاه حقیقی یک فروشگاه اینترنتی با کیفیتی خوب در اختیار داشته باشید که محصولات خود را بفروش برسانید.ما در وب سازیم طراحی فروشگاه اینترنتی شما را بر اساس اصول سئو(بهینه سازی وب سایت جهت موتور جستجو) انجام میدهیم.

نماد الکترونیک یا ای نماد چگونه دریافت می شود؟

با توجه به رشد روز افزون اینترنت در همه جای دنیا، تمامی کشورها سعی بر ایجاد یک ساختار قانونی جهت حمایت از حقوق مصرف کننده کرده اند. در صورتیکه سایت شما در آن پرداختی صورت میگیرد شما برای دریافت درگاه اینترنتی از بانک نیاز به نماد الکترونیک یا e-namad دارید. ما در وبسازیم نماد الکترونیکی را برای شما به رایگان ثبت می نماییم(فارغ از هزینه های پرتال نماد الکترونیک)

دکمه بازگشت به بالا