خدمات ما

گروه وبسازیم تمام تمرکز خود را بر روی طراحی و راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن گذاشته است. همچنین ارائه آموزش های مفید و کارا در این حوزه نیز از خدماتی محسوب می شود که مفتخر به ارائه آن هستیم. خدمات ارائه شده نیز بصورت زیر می باشد.

طراحی سایت

وبسازیم طراحی سایت شما را به صورت ریسپانسیو( واکنش‌گرا) و کاملا سفارشی براساس نیاز شما در کمترین زمان ممکن انجام میدهد. عمده تلاش ما بر این موضوع است که با استفاده از وردپرس بهترین سایت با کمترین هزینه طراحی نموده و آن را در احتیار مشتری ها خود قرار دهیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

داشتن یک فروشگاه اینترنتی به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به راحتی محصولات خود را به فروش برسانید. همچنین با ساختن فروشگاه اینترنتی شما این امکان را دارید که بصورت غیر حضوری کالای خود را ارائه کرده و آن را با کمترین هزینه به فروش برسانید.

بهبود رتبه سایت(سئو)

راه اندازی وب سایت قدم اول برای کسب درآمد می باشد،مهمترین کار برای افزایش مخاطب استفاده از تکنیک های بهبود رتبه سایت(سئو) می باشد. حتما شما با موتور جستجوگر گوگل آشنا هستید و برای پیدا کردن یک موضوع یا یک کالا در آن جستجو نموده اید. با تکنیک های مربوط به سئو سایت میتوانید جایگاه خود را ارتقا دهید و آن را به مرور زمان در صفحه اول گوگل قرار دهید و فروش خود را دو چندان کنید.

پشتیبانی سایت

مهمترین گام در داشتن یک کسب و کار آنلاین پشتیبانی مداوم و بروزرسانی دائم آن می باشد. پشتیبانی سایت شامل بروزرسانی فنی سایت، رسیدگی به جلوه بصری سایت، بروزرسانی کالاها و خدمات و سایر موارد می باشد که در صورت عدم رسیدگی به آنها میتواند مشکلات جدی برای سایت شما ایجاد نماید.

دریافت مشاوره رایگان

شما میتوانید با شماره 09338628557 تماس حاصل فرمایید تا در رابطه با هر کدام از خدمات بالا اطلاعات کافی دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا